Jaunums ! JMSteel Angāri LATVIJĀ

JM Steel Oy piedāvā inovatīvu pieeju tērauda angāru būvniecībā.

Kompānija projektē, ražo, pārdod un uzstāda angāru tipa būves, kas ir piemērotas dažādiem izmantošanas veidiem rūpniecībā, noliktavu, lauksaimniecības un atpūtas

industrijas vajadzībām. Tērauda angāri ir saliekami un ir izgatavoti no proĕlētām tērauda loksnēm (S350, 1.5 mm). Tās veido nesošo konstrukciju, tādēļ atsevišķi nav nepieciešams papildu rāmis(šasija). Būves konstrukcija ir īpaši atvērta, un tajā nav spāru vai citu balsta detaļu, kur varētu attīstīties korozija.

JM Steel tērauda angāri atbilst Somijas un Eiropas normatīvajām prasībām

 

Tērauda angāri ir plānoti un konstruēti tā, lai izturētu ļoti mainīgos ekstremālos ziemeļu valstu laika apstākļus. Materiālu un ēku izturību nodrošina slodzes aprēķini, kas veikti Somijā un Apvienotajā Karalistē (pamatojoties uz aprēķiniem par sniega slodzi 2,75 kN / m²).

 

Izgatavoti no ļoti izturīga tērauda

JM Steel tērauda angāru materiāls ir 1,5 mm biezs karsti cinkots tērauds ar PVDF pārklājumu (S350). Arī visas citas nepieciešamās daļas ir karsti cinkotas. Tādējādi būves dzīves cikls ir ļoti ilgs. Būvē nav elementu, kuros nemanāmi varētu attīstīties korozija.

Nesošo komponentu izgatavošanā izmanto 1,5 mm biezastērauda loksnes ar apstrādātu virsmu (stiepes stiprums 350 kPa), cinkošana 275 g /m², virsmas poliuretāna tipa pārklājuma biezums 25 um (iekšpusē) un 50 um (ārpusē). Gala sienu izgatavošanai izmanto tāda paša veida materiālu 0,7 mmbiezumā (stiepes stiprums 240 kPa).

Tērauda angāru pamatne

Ja jūs vēlaties nodrošināt pamatnes izgatavošanu lēti un vienkārši, mēs iesakām izmantot gatavus betona blokus. To izmēri ir izcili precīzi un tie padara iespējamu būvniecības uzsākšanu arī ziemas sezonā. Arī to uzstādīšana ir ārkārtīgi ātra

Iespējama alternatīva – tērauda angāru ir iespējams uzcelt arī uz tērauda cokola, kas tiek uzstādīts uz izlīdzināta sasmalcinātu akmeņu klājuma vai asfaltaĒkas pamatu darbu veikšanu parasti nodrošina klients atsevišķā darba posmā. Klients saņem angāra pamatnes rasējumus un būves attēlus.

JM Steel tērauda angāru priekšrocības Tērauda angāra montāža

Montāžas alternatīvas

• Pašnesoša konstrukcija.

• Viegli uzstādīt – nav nepieciešami speciāli instrumenti (visas daļas ir savienotas ar skrūvēm).

• Uzstādīšanas darbiem nav nepieciešams ceļamkrāns – atkarībā no angāra izmēra pietiek ar vienu vai diviem pacēlājiem (pacelšanas platformām).

• Saliekamās konstrukcijas var pagarināt (garenvirzienā).

• Pilnībā izjaucami un atkal saliekami, līdz ar to angārus ir iespējams viegli pārvietot uz citu vietu. Tādējādi tērauda angāram ir vērtība arī kā precei, ko var pārdot atkārtoti.

• Atvērta struktūra – vienlaicīgi tiek uzstādītas un samontētas sienas un griesti.

• Materiālu garantija 15 gadi.

• Teicama ugunsdrošība un aizsardzība pret ielaušanos.

Pārvietojami angāridzīvniekiem un pagalmiem

Pārvietojamās dzīvnieku nojumes ir, piemēram, piemērotas zirgu ganībām vai kā ēdināšanas nojumes. Nojumes pārvietošana no vienām ganībām uz citām vai arī tīrīšanas laikā ir viegli paveicama ar traktoru, kas ir aprīkots ar iekrāvēja dakšām. Dzīvnieku nojume ir piemērota arī daudziem citiem nolūkiem, piemēram, kā mašīnu nojume. Ir iespējams piegādāt arī nojumes gala sienu. Nojumes izmēri ir 4,2 x 5,5 metri, svars 720 kg. Galos ir plastmasas aizsargpārklājums.Pagalma nojumes ir ir labi piemērotas dažādām uzglabāšanas vajadzībām, vai pat var kalpot kā automašīnas garāža. Ja ir nepieciešams, tos var pasūtīt arī paaugstinātus, lai tie būtu piemēroti kempera vai traktora novietošanai. Pagalma nojumes komplektā ietilpst bīdāmās durvis un nepieciešamais gofrētais lokšņu metāls abos galos.Dzīvnieku nojumes un pagalma šķūnīšus piegādājam nesaliktā veidā. Vaicājiet, vajadzības gadījumā varam piedāvāt arī uzstādīšanu.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX