Ventilācijas un vēdināšanas sistēmas

Sia piedāvā pilnu saldēšanas, ventilācijas, apkures un kondicionēšanas iekārtu piegādei montāžu kā arī servisu un tehniskās apkopes paketi no sistēmu projekta līdz to stabilai un ilgstošai darbībai

Sia  saviem klientiem piedāvā visa veida iekšējo inženieru tīklu risinājumus privātmājām, birojiem, viesnīcām, noliktavu, rūpniecības un industriālajām telpām.

Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas iekārtas, saldēšanas kameru aprīkojumu, siltumsūkņus un visa veida gaisa filtrus gaisa apstrādes iekārtām.


 Visām Mūsu uzstādītajām iekārtām  dod garantiju un veic nepieciešamo tehnisko apkopi – savlaicīgi.
Noslēdzot iekārtu apkopes līgumu ar mūsu uzņēmumu,  klients var būt drošs, ka ne tikai vasaras karstākajos mēnešos, iekārtu bojājuma gadījumā, mēs 24 stundu laikā ieradīsimies pie Jūsu gaisa apstrādes iekārtas, bet arī tiks izdarīti visi (pēc ražotāju instrukcijas) apkopēs veicamie darbi, lai iekārtas pildītu savas funkcijas pēc iespējas stabilāk un ilglaicīgāk. Veicam plānveida un regulāras tehniskās apkopes.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX